Su Arıtma Cihazı Sağlıklı Nesiller İçin


1,500 TL

BURSA / YILDIRIM MİLLET MAH.

İlan No
1699

İlan Tarihi
06-03-2020

Uygulama
Setüstü

Marka
Diğer

Kimden
Sahibinden

Açıklama

 Kalıp cümleler kurmak yerine açık ve net bir şekilde izahat etmek gerekirse; Peygamber ticaretini kendine düstur ve edep edinmiş biri olarak sizlerin ailenizle birlikte sağlıklı ve güzel bir hayat yaşaması gayesini güderek kendi ticaretimizi yaparak rızkımızı sağlamak niyetiyle çıktığımız bu yolda piyasanın en iyi en kaliteli su arıtma ürününü en iyi fiyatla en güzel ödeme kolaylıklarıyla satışa sunuyoruz.

**Fiyat konusunda ve ödeme kolaylıklarımız hakkında iletişim bilgilerimizden destek alabilirsiniz.
*Pazarlık sünnettir.

* Ürünümüz teslim tarihinden itibaren 3 (Üç) yıl garantilidir.
Yaptığımız işin tamamen arkasında olmakla beraber cihazımızın her türlü garantisini veriyoruz. En uygun ödeme en uygun fiyat en kaliteli hizmet için yanınızdayiz.

Unutmayın sağlıklı hayatın başlangıcı sağlıklı sudan başlar.

Bursa ve çevre illerimize ücretsiz montaj ve servis imkanımız bulunmaktadır.

Ürün Özet Özelliklerimiz;

İnsan hayatının en elzem ihtiyacı olan yaşam sıvısı su, günümüzde maalesef ne şebeke sularımızda ne damacana sularda nede kaynak sularında sağlıkla tuketilememekte ve çocuklarımız şebeke sularında damacana sularında ve bidonlarımız da bekleyerek bakteri ve mikrop üreteren sağlıksız sular nedeniyle sürekli hastalanarak ateşli hastalıklar geçirerek bağışıklık sistemleri gereksiz antibiyotik kullanımı nedeniyle çökmek üzere olmakta ve hemen soluğu hastanelerde almaktayız. Bu noktada cihazımız şebeke suyunu içeriğinde bulunan 5 adet mükemmel işlevsel özellikli filtreler ile aritarak insanın içebileceği en SAĞLIKLI en kaliteli suyu üretmektedir.

Ürün Detay Özelliklerimiz;

Bildiğiniz gibi Dünya’nın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de temiz içme suyunu temin etmek her geçen gün zorlaşmaktadır. Gün geçtikçe çevre kirliliğinin artması, sanayileşme, tarımsal ilaçlar ve diğer birçok faktör ile birlikte bu kirlilik sulara geçmekte ve içilebilir su rezervlerinin azalmasına sebep olmaktadır. Büyük şehirlerde şebekeye verilmeden önce içme ve kullanım sularının belediyeler tarafından tüm ağır metallerden ve zehirli atıklardan arıtıldığını kabul etsek bile evimizdeki musluğa gelinceye kadar binlerce kilometrelik şebeke serüveni sırasında şebekeye dışarıdan muhtemel kirleticilerin sızma ihtimali, sel vakalarının getirdiği kirlilikler ve alt yapı yetersizlikleri evlerimize ulaşan suyun içilebilir olmasında ciddi şüpheler uyandırmaktadır. Bunuda suların kesilip bir müddet sonra yeniden akmaya başladığı zaman ilk gelen suyun gözle görülebilir kirliliğinden rahatlıkla anlayabiliriz. İlk 5-10 dakika sular bulanık akar ve pas kokusu etrafı sarar. Bu da musluğumuza kadar gelen suyun sağlıklı bir şebeken gelmediğinin somut ispatlarından sadece bir tanesidir. Şebeke sularının içilebilir durumda olmaması insanları damacana ve şişe suyu kullanmaya yönlendirmiştir. Bu yöntemlerde ekonomik olmamakla beraber belirttiğimiz gibi ciddi tehlikeleri de beraberinde getirmektedir. Nitekim damacana sularının hiç de masum olmadığını çıkan haberlerden takip etmekteyiz. Bu nedenle hazır sular konusunda da birtakım kuşkular akılları her zaman karıştırmaktadır. Tüm bu kuşkulardan kurtulmanın tek çaresi “kaliteli ve güvenilir” bir Reverse Osmosis Su arıtma cihazı ile içtiğiniz suyu kendinizin üretmesidir. Böylelikle içilebilir olduğunda şüphe duyduğunuz musluk suyunuzdan kaliteli ve güvenilir su elde etmiş, sağlıklı oluşundan şüphe duymayacağınız ve gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz suyu kendiniz üretmiş olursunuz.

Reverse Osmosis sistem su arıtma cihazları sadece su moleküllerinin geçişine müsade etmekte olup sisteme giren sudaki tüm ağır eriyikleri ve kirleticileri dışarı atar. Ayrıca tam otomatik olarak çalıştığından hiç bir şekilde müdahaleye gerek kalmaz.

Reverse Osmosis (Ters Osmos) teknolojisi bilinen en hassas filtrasyon yöntemidir ve suyun içindeki istenmeyen tüm kirlilikleri sudan ayıran ve içme suyu teminine yönelik olarak kullanılan membran filtrasyon sisteminin adıdır. Bu sistemler çapraz akışlı olarak çalışırlar. Membran, yarı geçirgen bir zar olup, sadece su molekülleri ve bazı inorganik moleküller, bu zardan geçiş yapabilmektedir.
Diğer moleküller ise, 90 - 98 hassasiyetle filtre edilerek konsantre su ile sistemden dışarı atılır. Bu sayede su içerisindeki kötü koku ve tada sebep olan klor ve diğer kimyasalları ile kurşun, bakır, baryum, krom, civa, sodyum, kadmiyum, ?orür, nitrit, nitrat ve selenyum gibi ağır metalleri ve zararlı kontaminantlarda arıtılmış olur. Kullanım Alanları: Konutlar,işyerleri,restaurant,buz makinaları,akvaryumlar.

NOT: Su arıtma cihazı filtreleri suyun kirlilik kalitesine ve su kullanım miktarına bağlı olarak ortalama yılda bir defa değişmektedir.

EKİPMAN ÖZELLİKLERİ 12” 5 mic. İnline Sediment Filtre 12” İnline GAC Karbon Filtre 12” İnline Blok Karbon Filtre Son (post) Karbon Filtre 75 GPD LG Membran Filtre Alkalin / mineral filtre (opsiyonel) Diğer Ekipmanlar: Basınç Pompası Alçak Basınç Anahtarı Yüksek Basınç Anahtarı Küresel Vana Avrupa Model Musluk 3,2 G Depolama Tankı Atık kısıcı-Flow-Şatof-Çekvalf

REVERSE OSMOSİS SU ARITIM AŞAMALARI
1.AŞAMA : 5 Mikron Sediment Filtre, kaba tortu filtresi olup suda bulunan kaba tortu ve partikülleri filtre ederek membran filtreyi korur ve optimum ömür sağlar.
2.AŞAMA : Granül Aktif Karbon Filltre 1. filtrede kaba malzemelerden ayrılıp bu filtreye gelen suyun içindeki klor, kötü koku - tad veren gazlar kist ağır metaryellerin bir kısmı ve diğer kimyasal maddelerden ayrıştırılır ve bu sayede suyun tadı, rengi ve kokusu düzenlenir. Bu filtre hindistan cevizi kabuğunun 800 c derece oksijensiz ortamda yakılmasıyla elde edilmiş tuz halindeki karbon filtredir (mangal kömürü ) gibi. Bir susam büyüklüğündeki aktif karbon taneciği bir futbol sahasını kaplayacak kadar moneküler yüzeye sahiptir. Bu sayede yarım kg lık aktif karbon yarım ton suyu arıtmaya yetecek kadar yoğun bir malzemedir. 
3.AŞAMA : Blok Karbon Filtre, 2.aşama granül aktif karbon filtreden geçmesi mhtemel klor, kireç, kirlilik ve bakterilerin filtrelenmesi içindir. Karbonun sıkıştırılarak preslenmesi sonucu elde edilir.
4.AŞAMA : Ters Ozmos Membran Filtre, 5 angstrom gözenek çapına sahip olup ilk 3 aşamada kaba tortu ve partiküllerden ayrıştırılan suyu detaylı arıtmaya hazır haldedir, ilk 3 filtrenin asıl amacı mebran filtresinin işini kolaylaştırmak, ömrünü uzatmaktır ancak özel bir yapım mebran filtre olan LG Mebran filtre suyun alkali derecesinde neredeyse hiçbir değişiklik yapmaz. Arıtmanın en önemli aşamasıdır ve cihazımızın ana filtresi konumunda olan membran yarı geçirgen bir zar gibi hareket eder, bitkilerin topraktan suyu emdiği gibi suyun içerisinden sadece yararlı maddelerin geçmesine izin verir. Tamamen doğaldır. Yüksek basınçla içinden sadece suyu geçirirken, mikron boyutunda suda var olan zararlı bakterileri, kireci, tortuyu, pası, asbesti, partikülleri ve ağır metalleri tamamen arıtır.
5.AŞAMA : Hindistan Cevizi Kabuğu Filtre, arıtılmış su tankından musluğa giderken, son bir kere Hindistan cevizi kabuğu filtreden geçerek mineral açısından zenginleştirilmiş olur. 6.AŞAMA : Alkalin-Mineral filtre (opsiyonel) ALKALİ SUYUN FAYDALARI Daha fazla oksijene sahip sağlıklı ve fonksiyonel sudur. Temiz ve bakterisizdir. İçindeki alkali minerallerin yanı sıra diğer su çeşitlerine göre daha fazla oksijene sahiptir. Negatif ORP değerlerine ve güçlü antioksidan özelliğe sahiptir. Alkali iyonize su antioksidan özelliğe sahiptir. Küçük moleküler küme yapısına sahip bir sıvı olarak diğer antioksidanlara göre vücut tarafından çok daha hızlı ve kolayca emilir. Vücudun pH dengesini korumasına yardım eder ve hastalıkları engeller . Alkali iyonize su vücudun doğal pH dengesini korumasına ve düzenlemesine yardımcı olarak vücutta zararlı bakteri iltihaplanma ve hastalıkların oluşumunu engelleyen bir ortam yaratır. Olağanüstü hidrasyon (nemlendirme)ve detoks sağlar. Moleküler yapısı diğer sulardan daha küçüktür bu nedenle hücrelerin içine diğer su çeşitlerine göre altı katına kadar fazla su girişi sağlayarak vücudun daha fazla nemlenmesine ve bağlı olarak vücudun zehirli atıklardan en hızlı ve mükemmel şekilde temizlenmesine yani detoksuna olanak sağlar. Vücudun enerjisini ve zindeliğini artırır: Alkali iyonize su küçük moleküler yapısı nedeniyle vücudun biyo elektriksel dengesini diğer su çeşitlerine göre üç kat daha hızlı yenileyerek vücudun enerjisini ve zindeliğini artırır.


75 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
Cafer Merve Özçelik
Üyelik Tarihi : 06 Mart 2020

Benzer İlanlar