Bilgiyasar Başında Sohbet Operatörü Olarak Çalışma -( Parttime-Ekgelir )


4,000 TL

ADANA / ÇUKUROVA BELEDİYE EVLERİ MAH.

İlan No
1737

İlan Tarihi
25-03-2020

Açıklama


AKILLI TELEFON,TABLETTEN VE BİLGİSAYARDAN ÇALIŞARAK SAATİ 34 TL -HAFTALIK ÖDEMESitede çalışabilmem için ne gerekir?


 Sitemizde çalışabilmeniz için sadece bilgisayara, internete ve bir web kamerasına ihtiyacınız vardır. 


Operatörler nerede çalışır?


 Sohbet operatörlerimiz, kendi evlerinde genel ahlak kurallarına uygun olarak sohbet ederler. 


Sitenizden nasıl kazanç sağlarım?


 Sitemizden kazanç sağlamanız için 2 seçeneğimiz mevcuttur. Operatörler online olduğu süreye göre ve yaptığı özel oda görüşmeleri için ödeme almaktadır.


 Genel odada ahlaka aykırı durumlar sergilemek yasaktır. Konuşmalarınıza ve giyiminize önem vermeniz gerekmektedir. Özel odada ise tamamen sizin insiyatifinize kalmıştır her şey sizin kontrolünüzdedir . 


Genel oda nedir? 


Genel oda sitenin bütün üyeleri ile ister sesli,ister yazılı ve görüntülü sohbet yaptığınız odadır. Bu odada herkes ile görüşme yapabilirsiniz. Odanızda istemediğiniz bir üyeyi odadan atabilir ya da siteden uzaklaştırabilirsiniz.


 Özel oda nedir? 


Sadece 2 kişinin bire bir sesli ve görüntülü konuşabileceği odadır. Bu oda tamamen sizin kontrolünüz altında gerçekleşmektedir.


İstemediğiniz bir kişi ile görüşmeye bilir odanızdan atabilir yada siteden uzaklaştırabilirsiniz. 


Sitenizde kazanç nasıl hesaplanır? 


Özel oda ücreti saat başı 34 TL özel oda ödemeleri haftalık,genel oda ücreti aylık özelde kalma sürenize göre hesaplanır,genel oda saati 1 TL ,Günde 5 saat özel odaya geçseniz en basitinden günde 170 tl kazanırsınız.buda ayda ortalama 5.100tl eder...


1) Çalışırken kendi evinizden istediğiniz gün ve saatte çalışabilirsiniz çalışma şekli size kalmıştır,( ister gece -ister gündüz fark etmez vede kota sistemi yoktur yani,mesala bugün girdiniz yarın giremiyeceksinz 2 gün sonra gireceksiniz vs .size kalmıştır.)


 2) Çalışırken kimseye YÜZ GÖSTERMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ kameranız açık olmak zorunda size doğru,gerçek olduğunuz bayan olduğunuz anlaşılacak şekilde olması yeterlidir mesala omuz hizasında,çene hizasında ayarlayabilirsniz YÜZÜNÜZÜ GÖSTERMEYECEK ŞEKİLDE.


 3) Size çalışmanız için bir isim ( rumuz ) verilir ve çalışmaya başlarsınz size dair gerçek bilgiler ASLA OLMAZ ! 


4) Kıyafet konusunda serbstsinz ,ister boğazlı kazak,ister tişört,ister kot pantolon,ister etek,ister dikkat çekecek kıyafet size kalmıştır zorlama olmaz,vede zaten aşırı açık kıyafet giydiğinzde uyarılırsnz.


 SIKCA SORULAN SORULAR


 1-) Sitede yüz göstertmek mecburimidir?


 Hayır, bu tamamen sizin insiyatifinize kalmış bir şeydir. İsterseniz gösterir yada gizlersiniz. 


2-) Özel odaya alan kişi benden farklı taleplerde bulundu ne yapmalıyım? Özel oda tamamen sizin kontrolünüz altındadır. Üyelerle görüşme şeklinizde özel odada müdahale edemiyoruz. İstediğiniz tarz sohbetlerde bulunabilirsiniz. Herhangi bir zorunluluk yoktur. 


3-) Sadece özel odada kalmak istiyorum. Direk özel odada beklesem olur mu?


 Böyle bir şey mümkün değildir. Öncesinde genel odada konuştuğunuz üyelerden birisinin kredi satın alarak sizi özel odaya davet etmesi gerekmektedir. 


4-) Para kazanabilecek miyim?


 Emin olun bunu göreceksiniz. Belki günde 2-3 saat kalış sürenize göre 4-5 saat özel odadan çıkmayacaksınız.


 5-) Siz bizim özel oda ve genel odada ne kadar süre kaldığımızı nereden bileceksiniz? 


Sistemimiz bunu sizin rumuzunuza göre otomatik hesaplamaktadır ve kendi profilinizden bakabilirsiniz zaten ne kadar kazandığınızı 


6-) Ne kadar özel odada veya genel odada kaldığımı nereden bileceğim? 


Giriş yaptığınızda kontrol panelinizde anlık olarak ne kadar genel odada ve özel odada kaldığınızı ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. 


7-) Siteye istediğimiz saatte girebilir miyiz? 


Evet, istediğiniz saatte girebilir ve çıkabilirsiniz. 


8)Ödemeler nasıl ve ne zaman yapılıyor? 


Ödemeler Haftalık her pazartesi yapılmaktadır saat 13:00 ile 14 arası başlar saat 17:00 ya kadar sürer yapilmaktadir Sizden isteyeceğimiz bir hesaba ister size ister başkasına ait olsun fark etmez hesap,sizede sorulmaz zaten bu kişi sizmisiniz diye,yeterki siz ödemenizi verdiğiniz hesaptan sorunsuz alabilin.


 Özel oda ücreti saat başı 34 TL özel oda ödemeleri haftalık,genel oda ücreti aylık ödenir saati 1 TLdir genelin , Günde 5 saat özel odaya geçseniz en basitinden günde 170 tl kazanırsınız.buda ayda ortalama 5.100 tl eder. 


http://www.bayanoperatorler.com/ adresine girerek daha detaylı inceleyebilirsinz . (GÜNDE NELERE BİR KAÇ SAATİMİZİ HARCAMIYORUZ Kİ ? ) 


? skype: model.basvuru 

? Email: basvuruyap@hotmail.com 

? telefon 0541 446 7918 

? Whatsapp : 0541 446 7918 

? www.bayanoperatorler.com


 #2017 SOHBET EDEREK PARA, #Bayan Sohbet Operatörü, #Bayan Sohet Operatoru, #canli sohbet operatoru, #chat operatörlüğü, #chat yapacak sohbet operatörü, #CHAT YAPARAK PARA KAZAN, #chat yaparak para kazanma, #chat yaparak para kazanmak, #ek iş ilanları sohbet operatörlüğü, #evde sohbet ederek para kazanma, #evde sohbet para kazanma, #evden para kazan, #evdenekisyap, #görüntülü sohbet operatörü, #görüntülü sohbet operatörü iş ilanlari, #Görüntülü 142 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
sohbetoperatorum
Üyelik Tarihi : 31 Ağustos 2019

Benzer İlanlar