1,000 TL

İSTANBUL / KADIKÖY SAHRAYI CEDİT MAH.

İlan No
2251

İlan Tarihi
16-03-2021

Açıklama

myDexChain projesi 2018 yılında inşa edilmeye başlandı. Kendi blockchain ağına sahip olan MyDexChain projesinin aktif olarak saniyede 1 milyon işlem yapabilme kapasitesi bulunuyor ve bu hızın geliştirilebilir olması da hiçbir zaman teknolojinin gerisinde kalmayacağını gösteriyor. 

myDexChain teknolojisi sadece kripto para birimi uygulaması sunmakla kalmıyor. myDexChain kripto ağı oluşturduğu protokollerle neler yapılabilir bir bakalım;
 
1-myDexChain kripto ağ altyapısının temel koini DexChain’dir. DexChain koini DRC-8 protokülünü kullanır. Oluşturulan altkoinlerin transferlerinde fee ücreti DexChain olarak alınır. 

2-myDexChain kripto ağ altyapısı ile sadece DexChain kripto para birimi değil DRC-16 protokolü ile istediğiniz kadar altkoin üretilebilir. Bu ne anlama geliyor. myDexChain’in DRC-16 protokolü ile örneğin perakende satış yapan X marketi, bir kripto para birimi üreterek kendi müşterileri ile bir süreç yürütebilirler. 

3-myDexChain’in DRC-32 protokolü ile güvenli anket sistemleri oluşturulabilir. Bununla beraber seçimler için oy kullanım süreçleri de DRC-32 protokolünden gerçekleştirilebilir. Bir futbol takımının ya da bir belediyenin iç oylamaları yapılabileceği gibi bir ülkenin genel seçimleri de güvenle yapılabilir.

4-myDexChain DRC-64 protokolü ile son yıllarda gündemde olan nesnelerin interneti işlemleri gerçekleştirilir. Bu protokolle örneğin bir ürünün tarladan, müşterinin evine gelene kadar hangi süreçlerden ve ellerden geçtiği kesin, net ve değiştirilemez bir şekilde gözlemlenebilir. Bununla beraber kargo takip işlemleri, ürün dağıtım sistemleri, sağlık ürünlerinin takibi, yer değiştiren stok yönetimi ve bir çok konu bu alana dahil edilebilir.

5-myDexChain DRC-128 protokolü yapayzeka uygulamaları ve big data olarak bilinen büyük verinin işlenmesi, kullanılması için tanımlanmış protokoldür. Deprem istasyonlarının verilerinin toplanması, işlenmesi gibi uygulamalardan tutunda  uzaktan ve açık öğretim alanlarına kadar geniş bir uygulama alanında yapayzeka uygulamaları oluşturma ve veri toplama, işleme süreçlerinde kullanılabilir.

CoinMarketCap; 

https://coinmarketcap.com/tr/currencies/mydexpay/

CoinGecko;

https://www.coingecko.com/tr/coins/dexchain

Coin Stats;

https://coinstats.app/tr/coins/dexchain/

Proje resmî adresi:

https://mydexchain.io/

Github: 

https://github.com/mydexchain/mydexchain

Proje Resmi docker dosyası: 

https://hub.docker.com/r/mydexchain/mydexchain

Telegram:


https://t.me/myDexChainTech

Mobil cüzdanlar

https://academydexchain.com/referans/?dexhash=DXMD66323263316531356a93c41a326004fabe112f7582e1c22f


245 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
nezahat filiz
Üyelik Tarihi : 27 Mart 2019
Benzer İlanlar