İletişimcilere Muhabirlik Deneyim Kazanma Fırsatı


1 TL

İSTANBUL / KAĞITHANE HÜRRİYET MAH.

İlan No
2338

İlan Tarihi
18-04-2021

Açıklama

İletişimcilere ve Medyaya İlgi Duyanlara Deneyim Kazanma Fırsatı

BASINTÜRK TV tarafından medyaya ilgi duyan gençlerin vizyonuna katkı sağlayabilmek adına hayata geçirilen ‘Sokak Röportajı’ deneyim programının başvuru süreci devam ediyor.

Teorik eğitimi aldınız, pratik deneyimi BASINTÜRK TV YouTube kanalında yapabilirsiniz.
‘Akademi’ adı altında faaliyet gösteren spiker ve muhabirlik kurslarına boşuna para ödemeyin.
Sertifikanız duvarda değil, yapacağınız röportajların göreceli yayınları olsun. Mesleki becerileriniz için, demo CD yerine uygulamalı gerçek röportajların linkleri tanıtımınız olsun.

Eğitim ücreti ödemeden siz de haftada bir gün sahada çalışmalarımızla hayatınızın en heyecanlı deneyimini yaşayabilirsiniz.

BASINTÜRK TV kamera önü performans imkanını ayağınıza getiriyor. Bizzat kamera karşısında siz olun, profesyonel bir muhabir gibi sokak röportajı yapın.

Bu heyecanı, BASINTÜRK TV’de yapabilirsiniz. Ayrıca pratik deneyim kazanarak, yazılı ve görsel medyaya adım atıp kariyerinize yön verebilirsiniz.

Biz kimiz?

Biz İstanbul merkezli Basıntürk Dijital Medya olarak, İstanbul Adalet Sarayı karşında olan yerimizde, haber sitelerimiz ile seviyeli bir habercilik yapıyoruz. Yaklaşık 6 yıldan beri yayın hayatındayız. Ayrıca Basıntürk TV olarak; YouTube’de gündemle ilgili konularda, halkın nabzını tutarak seviyeli sokak röportajları yapıyoruz.

BASINTÜRK TV

Youtube 13 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
Kemal Yıldız
Üyelik Tarihi : 18 Nisan 2021

Benzer İlanlar