Hollandaca | Felemenkçe Kursu Dil Eğitimi Aile birleşimi sınavı - konsolosluk sınavı - ONLİNE


300 TL

BURSA / NİLÜFER BEŞEVLER MAH.

İlan No
3041

İlan Tarihi
01-04-2022

Açıklama

Hollanda uyum sinavi-hollandaca kurs-bursa

HOLLANDA UYUM SINAVI için, 2006 yılından itibaren BURSADA hizmet verdiğimiz süre boyunca uyguladığımız kaliteli ve seviyeli eğitim anlayışıyla; öğrencilerimizin güvenini boşa çıkarmadık. Bu güven ve destekle yolumuza devam ediyoruz...


Biz iddialıyız; HOLLANDACA ÖGRETİYORUZ. SESLİ DERSLER VE HOCALARLA YAPACAĞINIZ PRATİKLE Temel seviyede Hollandaca anlamanızı ve konuşmanızı sağlıyoruz. Bunu yapabilince zaten sınav için endişelenmenize gerek bile kalmıyor. Bu nedenle şimdiye kadar tüm öğrencilerimiz uyum sınavını yüksek puanlarla geçerken, bize düşen de onların bu mutluluğunu paylaşmak oldu.

Hollanda hükümeti, 1 Ocak 2021den itibaren ülkesine gelecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını, zorunlu uyum sınavına tabi tutmaktadırHollandaca | Felemenkçe Kursu Dil Eğitimi Aile birleşimi sınavı


Öğrenci merkezli yaklaşımımız ve modern yöntemlerle işlenen Felemenkçe dersleriimizle (okuma-anlama, dinleme-anlama, yazılı-anlatım, sözlü anlatım ve konuşma) dört dil yetisinin geliştirilmesini hedeflemektedir. 


Felemenkçe Kursu programlarımıza katılan öğrencilerimizin bireysel gelişimleri takip edilerek bu konuda geri bildirim yapılmakta, ihtiyaç duyulması halinde bireysel çalışmaları destekleyici ek materyaller sunulmaktadır.


En uygun kurs avantajları için biizmle iletişime geçiniz.


DERSLERİMİZ İSTEĞE BAĞLI ONLİNE OLARAK DE VERİLEBİLMEKTEDİRBİZİMLE SINAV ARTIK SORUN DEĞİL


133 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
Nihan Kara
Üyelik Tarihi : 12 Şubat 2022


Tel:Benzer İlanlar