BAYAN SOHBET OPERATÖRÜ 3000 TL GELİR İLETİŞİM SKYP parakazan2019


3,000 TL

İSTANBUL / SARIYER EMİRGAN MAH.

İlan No
401

İlan Tarihi
12-07-2018

Açıklama

Sohbet oparatörlüğü nedir?

İnternet üzerinden para kazanabileceğiniz işlerden biri olan sohbet operatörlüğü, dünyada olduğu gibi ülkemizde de son derece ilgi gören, kazançlı ve güvenilir bir iş kolu haline gelmiştir. Global internet dünyasında erotik sohbet amaçlı olan adult webcam modeling (yetişkin içerikli webcam modelliği) ile karıştırılmaması gerekir. Ülkemizde müstehcen görüntü yayını yapmak yasaktır ve sohbet oparatörlerinin içerik alanı sadece sohbetle sınırlandırılmıştır.


Genel Oda olarak tabir edilen, tüm kullanıcılara açık alanlarda müstehcen ve yetişkin içerikli görüntü vermek, ahlak dışı ve suç unsuru içeren yazışmalarda bulunmak yasak olup hesabınızın kapatılmasına neden olur. Ülkemizdeki sohbet operatörleri sadece sohbet amaçlı olarak çalışmakta, kimlik bilgilerinin gizliliği ön plandadır.Sistem Nasıl Çalışıyor?

İşi basit olarak tanımlamak gerekirse sohbet operatörleri, bir siteye kayıt oldukdan sonra, site üzerinden yaptıkları sohbet süresince para kazanırlar. Gerek ek iş, gerekse tam zamanlı çalışanlara son derece iyi bir gelir kaynağı olan sohbet operatörlüğü için tek ihtiyacınız olan bir web kamerası ve internet bağlantısı olan bilgisayardır.


Sitenin üyeleri, sohbet operatörleri ile sohbet edebilmek için sohbet süresi satın alırlar. ( 30 dakika, 60 dakika gibi ) Sohbet operatörü, üyeyle sohbete başladığı andan itibaren her dakika, sayacına kazanç olarak eklenir. Dilediği zaman sohbeti terk edebilen sohbet operatörünün kazancı üye ile özel odada kaç dakika sohbet ettiği üzerinden hesaplanır.


Genel Oda olarak tabir edilen, tüm kullanıcılara açık alanlarda müstehcen ve yetişkin içerikli görüntü vermek, ahlak dışı ve suç unsuru içeren yazışmalarda bulunmak yasak olup hesabınızın kapatılmasına neden olur. Ülkemizdeki sohbet operatörleri sadece sohbet amaçlı olarak çalışmakta, kimlik bilgilerinin gizliliği ön plandadır.


Gerçekten para kazanabilirmiyim?

Bizler, sadece vergi mükellefi olan kurumsal sitemize operatör alımı yapmaktayız. Sizi çalışmanız için yönlendireceğimiz web sitesi, 6 yıldan uzun süredir hizmet vermekte olan, vergi mükellefi, kurumsal firmaya ait sitedir.


Vergi kimliği, kurumsal ofisi, sgk kayıtlı personelleri olan bu sitede ödemenizi alamamanızı bir kenara bırakın, ödemenin 1 saat gecikmesi bile 6 senedir söz konusu dahi olmamıştır. Ödemeleriniz adınıza düzenlenen gider pusulası ile sizin adınıza kazancınızın vergisi ödenerek, şirket hesabından sizin hesabınıza yatırılır. Bu şekilde elde ettiğiniz gelir, kayıtlı ( editörlük kazancı olarak görünmektedir ) ve vergisi ödenmiş olduğundan rahatlıkla harcayabilirsiniz.


Sohbet oparatörleri ne kadar kazanıyor?

Sohbet operatörünün geliri tamamen kendi çalışma performansına bağlıdır. Özel odada üye ile sohbet ederken her 60 dakika için 25 TL gelir elde edilir. Kısaca bir saatlik gelir 25 TLdir. Örneğin günde 5 saat, haftada 6 gün sitede zaman geçiren bir sohbet operatörü, haftalık 750 TL kazanç elde eder. Kulaktan kulağa duymuş olduğunuz Haftada 2.000 TL kazananlar varmış söylentileri dedikodudan ibaret değil, aksine tamamen gerçektir. Bu işi tam zamanlı olarak yapan, günde 12 saat online olan, haftanın tüm günü site başında olan sohbet operatörlerinin haftalık kazançları 2.000 TLnin üstündedir.

genel odada yapılan sohbetlerde ise 60 dakika için 1 tl gelir elde edilir.


Herkes beni görecek mi?

Sohbet servisinde genel ve özel olmak üzere iki farklı oda bulunmaktadır. Genel odalarda sohbet operatörleri siteye üye olmuş tüm kullanıcıların görüntüleyebileceği şekilde sohbet ederken, özel odada ise sohbet süresi satın almış üyelerle sohbet ederler. Özel odalar sadece sohbet operatörü ile üye tarafından görüntülenebilir. Genel odalarda kamera çene hizasına kadar, yüz görünmeyecek şekilde tutulur. Özel odalarda ise yüzün açık olup olmaması konusu tamamen sohbet operatörünün insiyatifindedir. Site üzerinde hiçbir şekilde sohbet operatörünün fotoğrafı, adı gibi kişisel bilgileri yer almaz.


Kısaca özetleyecek olursak, sohbet operatörünün bu serviste çalıştığının bilinmesi mümkün değildir. Bir çok çalışan sohbet operatörü, özel hayatları ile sanal hayatlarını kesin çizgilerle birbirinden ayırmış, 8-10 seneyi aşkın süredir bu işten gelir elde etmektedirler.


Nereden ve ne kadar çalışacağım?

Sohbet operatörlerinin hepsi kendi ev ortamlarında, kendi bilgisayarları üzerinden siteye giriş yaparak çalışırlar. Hangi saatler çalışacağını kendisi belirleyen sohbet operatörleri, daha fazla gelir elde etmek için, genellikle kendi üyelerinin yoğun giriş yaptıkları saatleri tercih ederler. Bununla beraber giriş süresi, günü ve saati gibi bir kısıtlama bulunmamaktadır.


Ne kadar fazla sitede kalınırsa okadar fazla kazanç elde edilebileceği için tam zamanlı olarak bu işi yapan sohbet operatörleri genellikle günde 8-10 saat sisteme giriş sağlarlar. Sohbet operatörlüğünü ek iş olarak yapanlar ise, genellikle, günlük 1-4 saat arası sistemde kalmaktadırlar.


Ödememi nasıl alacağım?

Sohbet operatörlerinin kazançları her pazartesi sabah saat 09:00da kesilir. Bir önceki hafta aynı gün ve saatten itibaren tam 7 günlük kazanç ödenecek bakiye olarak sisteme düşer. Şirket muhasebesinden onay aldıktan sonra, ödeme, aynı gün ( pazartesi ) öğlen 12:00den ertesi gün ( salı ) öğlen 12:00ye kadar kayıt esnasında sohbet operatörünün verdiği hesap numarasına gönderilir. Son 6 senedir ödeme sistemi bu şekilde işlemekte olup, sadece resmi tatillerde, bankaların kapalı olması durumunda 1-2 gün önceye ya da sonraya alınabilir. Bu gibi durumlarda sohbet operatörleri ödeme günü ve saati konusunda önceden bilgilendirilir.


Sorun olduğunda bana kim yardımcı olacak?

Çalıştığımız sitelerin hepsinde 7/24 sohbet operatörü desteği veren admin skypeı ve telefon destek hattı bulunmaktadır. Dilerseniz anlık olarak skype üzerinden destek ekibi ile iletişime geçebilir, dilerseniz telefonla kendilerine haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz. Her türlü soru ve şikayetinize anında destek verebilecek olan, deneyimli destek çalışanlarının sorununuza çözüm bulamaması durumunda, ( pek söz konusu olmaz ) haftanın 6 günü mesai saatleri içerisinde, site yönetimiyle direkt olarak da iletişime geçmeniz mümkün.


Nasıl başvurabilirim?

Başvurularınızı değerlendiren ekibimiz haftanın 6 günü, ( Pazartesi - Cumartesi ) 09:00 - 19:00 saatleri arası destek vermektedir. Başvurunuzu irtibat adresimizden, dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Başvuru yapmak için mesai saatlerini beklemenize gerek yoktor. Başvuru destek çalışanımız mesai başlar başlamaz sizinle iletişim kuracak, her türlü sorunuzu cevaplayacak ve size hesap açılışında yardımcı olacaktır.Skype İletişim Adresi: parakazan2019


8 SENELİK TECRÜBESİ İLE TÜRKİYENİN EN BÜYÜK SOHBET SİTESİ

KURUMSAL FİRMAMIZ İLE VERGİLENDİRİLMİŞ KAZANÇ ELDE EDİN


93 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
para kazan
Üyelik Tarihi : 12 Temmuz 2018