Sohbet Ederek Para Kazan!


3,000 TL

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ ABBASAĞA MAH.

İlan No
746

İlan Tarihi
25-11-2018

Açıklama

Sohbet Ederek Para Kazan!


Öncelikle sistemimiz tamamen yasalara uygundur. Herhangi bir illegal oluşum değildir.

Sohbet sitemizde, ziyaretçilerle sohbet edecek ve saniye bazında para kazanacaksınız. Sitemizde geçireceğiniz her saniyenin karşılığını fazlasıyla kazanmak için, lütfen aşağıdaki şartları okuyunuz.

1) Bayan olmak

2) 18-35 yaş aralığına sahip olmak

3) Bilgisayar ve Web kamera sahibi olmak

Hepsi bu!

Deneyim Aramıyoruz

Görüntülü sohbet sitemiz, yüksek güvenlik ve teknoloji ile donatılmıştır. Kolay arayüzü ile kullanımı kolaydır. Daha önce hiç görüntülü chat yapmamış bile olsanız, tarafımızca kısa bir online eğitimden sonra, profesyonel bir sohbet operatörü olarak para kazanmaya hemen başlayacaksınız.

Para Kazanma Garantisi (Boş Yok)

Kameralı sohbet sistemimiz, sitede olduğunuz sürece kazandırmaktadır. İki çeşit sohbet odası mevcuttur.

1) Genel Oda

2) Özel Oda

Genel Oda

Bu oda, bütün ziyaretçilere açıktır. Sitede online olduğunuz zaman, direkt olarak genel odada görünürsünüz. Genel odaya giren ziyaretçilerle, toplu olarak sohbet edebilir, tanışabilir ve özel odada konuşmaya ikna edebilirsiniz. Sizi rahatsız edici tavır sergileyen kişileri, kişi engelleme özelliği sayesinde kolayca odanızdan uzaklaştırabilirsiniz.

Özel Oda

Bu oda, toplu sohbete kapalıdır. Sadece sizin tercih ettiğiniz bir ziyaretçi ile birebir sohbet etme şansına sahip olursunuz. Özel odada sohbet ettiğiniz kişi ile kamera karşısında, her iki tarafta birbirini görebilir, duyabilir. Mikrofon zorunluluğu yoktur.


Gizliliğinize Önem Veriyoruz
Sitemizde sohbet ederken, yüzünüzü göstermek zorunda değilsiniz. Gizliliğiniz bizler için son derece önemlidir.


Ücretler
Bayan sohbet operatörlerimizin, sohbette kaldıkları saniye bazında kazanacakları ücret tarifesine bakınız.

Genel odada kalma süresi: 1 Saat = 1 TL

Özel odada kalma süresi: 1 Saat = 30 TL

 Kazancınızın sınırı size bağlıdır.


Bu kadar basit!

Yalnızca sohbet ederek, evinizden kolay para kazanmanın tadını çıkartın.

Kazanç Ödeme Periyodu

Ödemeler, haftalık olarak yapılmaktadır.Esnek Çalışma Saatleri
Müsait olduğunuz her zaman sohbet sitemizde online olabilir ve sohbet etmeye, dolayısıyla da para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Gece, gündüz, sabah, öğlen veya akşam olması hiç sorun değil. Siz ne zaman isterseniz o zaman sisteme giriş yapabilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman da sohbetten ayrılma hakkına sahipsiniz. Ne kadar çok sohbet odalarımızda bağlı kalırsanız, aynı paralellikte kazandığınız para da artış gösterecektir.

Sohbet ederek kazanmış olduğunuz paraları, panelinizden anlık olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, kaç dakika sohbette kaldığınızı da öğrenebilirsiniz.

Raporların doğruluğundan şüphe duyacak olursanız, evinizde kronometre ile bağlı bulunduğunuz süreyi hesaplayabilir ve sistemin hesapladığı süre ile karşılaştırabilirsiniz. Çalışanlarımız ve ziyaretçilerimiz için daima şeffaf hizmet politikamız ile hareket etmekteyiz.


Başvuru
Hemen çalışıp kazanmaya başlamak veya herhangi bir soru yöneltmek için Skype adresimizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Skype adresimiz:

live:model_285

Direk Başvuru

https://gercekkizlar.org/model-basvurusu


Birlikte çok daha iyi bir yaşam için, sizleri beklemekteyiz. Saygılarımızla.


49 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
behzat cimen
Üyelik Tarihi : 25 Kasım 2018