Deneyimli 7 senelik öğretmenden Türkçe Edebiyat


40 TL

ANKARA / KEÇİÖREN AKTEPE MAH.

İlan No
796

İlan Tarihi
10-12-2018

Açıklama

Merhaba; 
Öncelikle zamanınızı ayırıp benim profilimi incelediğiniz.için teşekkür ederim 
*7 yıldır çeşitli dershane,MEB,temel lise gibi kurumlarda Türkçe/edebiyat öğretmeni olarak görev yaptım...Halen de Türkçe/edebiyat Öğretmeni olarak,özel öğretim kursunda görevimi ettirmekteyim. 
*2016 yılında ders verdiğim çalıştığım TEOG öğrencisi ile güzel bir başarı sağladık ...Açık lise öğrencileri ile meslek lisesi öğrencilerine de özel ders verdim .Özel ders verdiğim öğrencilerim ile şu metoda çalışırım: Özel derslerimi kendi notlarımdan kısa ve akılda kalıcı şekilde anlatıyorum. 
*MEB ve ÖSYMnin merkezi sınavlarına hazırlık ve okul derslerine yardımcı Türkçe, Dil Anlatım ve Edebiyat dersleri veriyorum. Konuları ezbercilikten uzak, akılda kalıcı ve etkili bir şekilde konunun püf noktalarıyla birlikte veriyor, örnek soru ve test çözümleriyle anlatımı pekiştiriyorum. 
*Ayrıca okuma-yazma konusunda ilkokul öğrencileri ile çalıştım... 
*Özel eğitimli öğrencilere ve uyum problemi yaşayan öğrencilerle okuma Türkçe dersleri verdim. 
*Türk edebiyatı öğretiminde görsel hafızayı güçlendirmek için hafıza teknikleri ile ders anlatmaktayım. 
Birçok öğrencinin gerek okuldaki başarısını yakalama acısından gerek TYT-AYT Türkçe ve Edebiyat bölümlerinde güzel netler yapmasına vesile oldum.Yüksek motivasyonla eksiklerin kapanacağına arkasından başarıların elde edileceğie inanıyorum...Çözümsüz değilsiniz. Çözüm “Siz”siniz. Saygı ve sevgilerimle... 
Başarılar.... 


84 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
MEHMET E.
Üyelik Tarihi : 01 Aralık 2018


Tel:Benzer İlanlar