2.El Whıtes Xlt E Series 2 Başlıklı GÜMÜŞ DEDEKTÖR TOKAT 05392111538


2,100 TL

TOKAT / MERKEZ ALİPAŞA MAH.

İlan No
879

İlan Tarihi
26-01-2019

Marka
Fabrikasyon

Kimden
Mağazadan

Açıklama

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.

RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.

HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEĞERLENDİRİLİR.

ÜZERİNDE 28CM+45CM BAŞLIK BULUNMAKTADIR.

Whites Spectrum Xlt E Serisi Dedektör

Dünyaca ünlü Whites Metal Detectors ürünü olan gerçek U. S. A malı son teknoloji Spectrum XLT-E modelini Mega Dedektör güvencesiyle sizlere sunarız. 

Whites Spectrum dünyada dedektör kullanıcıları tarafından yeni modellere ragmen en çok tercih edilen modeldir. Türkiyede genellikle trakya bölgesinin kullandığı Spectrum XLT-E dedektör gelişmiş metal ayrım gücü, derinlik mesafesi ve kullanım kolaylığı tercih edilme sebeplerindendir. Whites Spectrum XLT-E ergonomik yapısı sayesinde kullanıcıyı arazide kesinlikle yormaz, uzun süreli kullanım imkanı sunar. Whites Spectrum XLT-E otomatik hava ve toprak ayarı özelliğine sahiptir. Bu sayede her türlü toprak şartlarında kullancıya arama imkanı sunar ve ayar sıkıntısı yaşatmaz. otomatik toprak ayarı sayesinde kullanıcı arazideki değişikliklerden etkilenmez Spectrum XLT-E bu değişiklikleri algılar ve arama esnasında sürekli olarak yeniler. 

Whites Spectrum XLT-E kullanıcya 5 hazır fabrika programı ve 4 kullanıcı programı sunar. Fabrika programları COINS, COINS&JEWELERY, BEACH, RELICS, PROSPECTING. Hazır programlar whites firması tarafından ayrımlara ve derinliklere göre kullancıya kolaylık sağlaması için hazırlanmış programlardır. Kullanıcı bu sayede herhangi bir ayar yapmadan program seçerek istediği aramayı yapabilir. Ayrıca bu ayarla içinde arazide yapmış olduğu değişiklikleri kullancı programlarına kaydetme imkanı sağlar, daha sonra bu ayarlar tekrardan program çalıştırılarak kullanılabilir. 

Whites spectrum XLT-E tam 190 metal ayrım segmentine sahiptir. Bu özellik ile birlikte kullanıcıya metal ayrımını altın, gümüş, bakır, bronz, nikel vs. olarka çok gelişmiş bir şekilde sunar. Ayrıca spectrum ekran altındaki barlar ilede bulunan metalin değer oranları hakkında bilgi verilir. Whites XLT-E modelinde ayrımlarda algılanması istenen veya algılanması istenmeyen metaller öğretilerek metal ayrım ayarlamaları yapılabilir, bu ayarlar daha sonra kullanıcı programlarına kaydedilebilir. Mega dedektör olarak XLT-E modellerinde altın ve gümüş programları yüklü olarak kullanıcıya teslim edilir. 

Whites XLT-E profesyonel define dedektörü üzerindeki programla imkanı hiç bir dedektörde yoktur. Çok gelişmiş bir ayar imkanına sahiptir. Whites XLT E dedektör su geçirmez başlık ilede ıslak zeminlerdede arama imkanı sunar. Gece aramaları için güclü ayarlanabilir ekran aydınlatması ve kullaklık ile gizli dinleme özelliği ile çok büyül avantajlar sağlar. 

Whites Spectrum XLT-E profesyonel define dedektörü pınpoınt noktalama özelliği ile bulunana hedef hakkında yaklaşık olarak derinlik ve boyut hakkında kullanıcıya bilgiler sunar. Bu özellik sayesinde metal küçükmü büyükmü, hedef derindemi yüzeydemi kullacıya bilgiler sağlar. 

Whites Spectrum XLT E 12 volt şarj edilebilir batarya ile çalışmaktadıri ayrıca yedek olarak pil kutusuda verilmektedir. 

Whites Spectrum XLT-E dedektör çok amaçlı bir üründür. Opsiyonel arama bobinleri ile istersenin tek para avcılığı, isterseniz derin arama, isterseniz boşluk tespitleri yapabilirsiniz. 


172 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
MUSTAFA CAN AKGÜL
Üyelik Tarihi : 26 Ocak 2019


Tel:Benzer İlanlar